Zakochaj się w nauce z wydawnictwem WSiP

Mądry człowiek to ten, który zdobył wiedzę z takich dziedzin jak historia, biologia czy fizyka. Informacje te pozwalają zrozumieć ludziom otaczający ich świat oraz dowiedzieć się jak funkcjonowali mieszkańcy ziemi w dawnych epokach. Dzieci oraz młodzież rozpoczynająca naukę w szkole otrzymują w swoje ręce niezbędne kompendium wiedzy, którym jest podręcznik od WSiP.

Wydawnictwo przyjazne placówkom edukacyjnym

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne wspierają szkoły od 1945 roku. Dzięki zastosowaniu grona rodziców oraz pedagogów nieprzerwanie publikują materiały dydaktyczne dla uczniów, oraz nauczycieli.

Wsip szybka wysyłka tworzy oraz udostępnia platformy edukacyjne, oraz materiały multimedialne, które przyczynią się do prawidłowego rozwoju młodego człowieka, a także dzięki tym platformom lekcje stają się ciekawsze. Warto zaznaczyć, że WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, gdzie każdy pedagog może wyposażyć swoją biblioteczkę w najnowsze tytuły książek oraz poszerzyć swoją wiedzę.

Niezwykłe podręczniki szkolne od WSiP

Stworzenie nowoczesnego podręcznika stanowi wyzwanie, dlatego wydawnictwo współpracuje z najlepszymi naukowcami, metodykami oraz specjalistami w swoich dziedzinach. To właśnie z dzięki ich staraniom oraz obserwacji powstały książki edukacyjne dla szkół.

Ciężka, a czasem mozolna praca, niekiedy w zespole przyczyniła się do ułożenia treści podręcznika tak, aby wiedzą w nim zawarta była łatwa do zapamiętania. Merytorycznie zebrana treść uzupełniona została o ciekawe ilustracje, diagramy, wykresy, a także wzbogacona o podsumowania oraz ćwiczenia kończące dany dział. Przykładem takiego podręcznika jest:

– “Historia 3” opracowany przez Jolantę Choińską-Mikę, Katarzynę Zielińską oraz Piotr Szlantę.

Podręcznik przeznaczony jest dla klas liceum oraz technikum, dzięki rozszerzonej wiedzy uczniowie mogą być pewni, że otrzymają niezbędne informacje, które pozwolą zdać im egzaminy końcowe. Książka porusza ciekawe wątki związane z życiem Polaków podczas zaborów oraz od razu po nich. Podręcznik opisuje również dokładnie pierwszą wojnę światową.